Kontakt og tidsbestilling
Presentia Psykologerne ApS
Vestergade 44, 3. sal (indgang fra Klaregade)
5000 Odense C
E-mail: kontakt@presentiapsykologerne.dk


Tilde Hartvig

telefon: 2874 4640 – email: tilde@presentiapsykologerne.dk

Ann-Louise Lauridsen
telefon: 4050 5974 – email: ann-louise@presentiapsykologerne.dk

Anne Cathrine Lefevre
telefon: 6089 2225 – email: annecathrine@presentiapsykologerne.dk

Thomas Klint
telefon: 5052 2864 – email: klint@hotmail.co.uk

Rikke Mejlgaard
telefon: 4084 0961 – email: mejlgaard@presentiapsykologerne.dk

Didde Dynesen
telefon: 2834 2484 – email: didde@presentiapsykologerne.dk

Stig Jensen
telefon: 4031 2042 – email: stje3@ucl.dk


Telefontid: 12.00-13.00

Tidsbestilling / Afbud / øvrige spørgsmål: 08.00 – 16.00
(læg en besked på telefonsvarer med navn og telefonnummer – og du vil blive kontaktet hurtigst muligt)

Afbud på grund af sygdom skal ske inden kl. 16.00 dagen før aftalt tid på telefonsvareren.
Ved udeblivelse eller afbud senere end anført, afregnes med fuld pris. Vi kan kontaktes uden for normal arbejdstid for aftale om en akut tid.

kontak-logo